Ses Açık
Ad & Soyad :
Telefon :
E-mail :
Facebook :
İsim :
Konu :
Gönderen :
recep başak
Tarih :
21 Kasım 2008, Cuma
 
Mesaj :
selam büyük usta. benim yaşım 21 çocukluğumdan beri sizin sesinizle büyüdük. memleketimiz yakın olması nedeniyle hepsizi dinlerdi büyüklerimiz arabamızda hep sizin kasetlerinizle kulağımız alışmış artık bırakamıyoruz. ağzınıza sağlık çok teşekkür ederiz allah uzun ömürler versin.

Gönderen :
doğan yılmaz
Tarih :
18 Kasım 2008, Salı
 
Mesaj :
selamlar mehmet abi, ben aslen çubukluyum.çocukuğumdan beri sizin şarkılarınızla büyüdüm.mesleğim gereği kırıkkale, keskin ve türkiyenin en ücra köşelerinde çalıştım.ve güzel vatanımız tÜRKİYE' de her yerde sizin türküleriniz, derlemeleriniz dillerde, sözlerde,radyo teyplerde....... Mehmet abi değerli kişiliğinize ve bi o kadarda değerli sanat yaşantınıza saygın sonsuz.... abicim sizden bir arabesk ve biz bozlak albüm rica ediyorum ilerki zmanlarda,... degerli mehmet abi ben 15 yıla askın bağlama çalıyorum sizi kendime örnek alıyorum.çalısmalarınızda başarılarınızın devamını diler, özlemle beklediğim siteniz hayırlı uğurlu olsun....

Gönderen :
yüksel tekin
Tarih :
18 Kasım 2008, Salı
 
Mesaj :
sizi çok seviyorum aynı şehirde aynı semtte yaşadığım için ve sizinle tanışma mutluluğu yakaladığım için çok sevinçliyim.

Mehmet Demirtaş .Net © 2007
Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım ajansı